Jag kikar in för att önska er alla en god fortsĂ€ttning pĂ„ det nya Ă„ret, 2026 đđ MĂ„ det bli ett fint Ă„r för oss alla đ„°
Jag hoppas att ni alla har haft en fin juletid med nĂ€ra och kĂ€ra đ đ
Med jobb pĂ„ 75 % (oftast hemma vid 17:30), vardagsbestyr, umgĂ€nge med familj och vĂ€nner + fĂ„ till egen tid till “mitt”, detta, mitt stora intresse för det andliga och alternativa (och m.m.) Ă€r det inte lĂ€tt att hitta balansen för allt.
Jag vill och jag hoppas att jag hittar den, balansen i livspusslet, för jag vill vara mera nÀrvarande och aktiv hÀr tillsammans med er fina lÀsare och följare.
Bokningar av mina tjĂ€nster görs genom att kontakta mig. Healing, vĂ€gledningar (och m.m.). Info. om vad jag erbjuder finns pĂ„ min fb-sida, SjĂ€lavĂ„rd by Kattis. VĂ€lkommen in đž Du Ă€r naturligtvis ocksĂ„ vĂ€lkommen att kontakta mig vid intresse, om du har frĂ„gor och funderingar.
Jag avslutar med att jag vill dela med mig av en bild pĂ„ min fina present som jag fick av min kĂ€ra man (jag fyllde Ă„r i december), en andlig astrologisk vĂ€ggkalender utgiven av SkogsvrĂ„n, sĂ„ glad över den đ§ââïžđ€©
Jag önskar dig en hĂ€rlig mĂ„ndag och start pĂ„ denna nya vecka đ
/ Katarina đ
Ljus Ă„ kĂ€rlek đ


